4 Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4 Angels

..::En güzel Grup Hepsi Fan sitesi::..

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BÖLÜM YORUMLARI

YazarMesaj
yoshy_askom
Administrator
Administrator
yoshy_askom

BÖLÜM YORUMLARI Empty
MesajKonu: BÖLÜM YORUMLARI   BÖLÜM YORUMLARI Icon_minitimePtsi Ara. 03, 2007 5:21 pm

Arkadaşlar buraya bölüm yorumlarını yazalım.Ben başlim.Bu hafta eren ve cemre için kötüydü ama gülçin ve yasemin için iyi.Helede gülçin için.Çok seevindim gülçine.Ama emre ye çook kızdım.sinir ya .biraz sevgisine sadık kalsa olmuyoo.Barışa da acıyorum ya yapmadığı bişey yüzünden habire suçlanıyor.artık gerçekler su yüzüne çıksın yaa.aleve de üzüldüm açıkçası nie böle biri olduğu belli.babası yüzünden.herşeyi para zannediyo adam.nese benden bu kadar sizce nasıldı? confused
yoshy_askom
Administrator
Administrator
yoshy_askom

BÖLÜM YORUMLARI Empty
MesajKonu: Geri: BÖLÜM YORUMLARI   BÖLÜM YORUMLARI Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 6:41 pm

Mrb ben geçen haftanın yorumunu yapıcam.biraz geç amaolsun.bu haftafda çok gsldi hepsi 2. defa musicale çıktılar çok tatlı görünüyolardı.tiyatro hazırlıyo çocuklar bakalım nasıl bişey olcak.ama yasemin ile korkutun çalışmasında bi yer vardı çok gsl di şöyleydi yasemin ama sen böle yaparsan kız seni nasıl sevin ki diyodu çok gsldi ya orası.eren ile barışın araları bayya bozuk yaa.ne zaman düzelicek.cemre ile emrede bence gelicek bölümde barışıurlarç.benden bu kadar..

BÖLÜM YORUMLARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-