4 Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4 Angels

..::En güzel Grup Hepsi Fan sitesi::..

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HEPSİ'DEN BEKLEMEZDİM!!!

3 posters
YazarMesaj
yoshy_askom
Administrator
Administrator
yoshy_askom

HEPSİ'DEN BEKLEMEZDİM!!! Empty
MesajKonu: HEPSİ'DEN BEKLEMEZDİM!!!   HEPSİ'DEN BEKLEMEZDİM!!! Icon_minitimeCuma Ara. 21, 2007 1:09 pm

Bu ayıp 'HEPSİ'nin

Ali Eyüboğlu

Gazeteciliğe Milliyet'te başlayan, şimdilerde ise mesleğini bir başka yayın grubunda dergici olarak sürdüren bir arkadaşım aradı.
Dergilerinde Hepsi grubunu kapak yaptıktan sonra ilginç bir durumla karşılaştığını, tam da Alice'lik olan bu konuyla ilgilenmem halinde olayı anlatan e - postaları gönderebileceğini söyledi.
Gönder bir bakayım dedim.
Olay şu:
Adı bizde saklı genç bir kadın, küçük yaşta geçirdiği bir trafik kazasından sonra belden aşağısı felç olan yakınlarının Pamir adlı çocuklarının bir düşünün gerçeğe dönüşmesi için bir maceraya soyunur.
10 yaşındaki felçli Pamir, fanatik derecede Hepsi grubunun hayranıdır.
Özellikle de Gülçin ve Yasemin'in...
Arkadaşımın çalıştığı dergi Hepsi grubunu kapak yapınca genç kadın onlarla temasa geçer.
Amacı, dergi sayesinde Hepsi grubu ile iletişim kurmak ve birkaç dakikalığına da olsa Pamir'e ölesiye hayran olduğu şarkıcıları canlı canlı gösterip birkaç cümle de olsa konuşturmaktır.
Arkadaşım genç kadına Hepsi grubunun basın danışmanının telefonunu verir.
Genç kadın da onu arayıp durumu anlatır.
"Bu dünyada Pamir'e yaşama sevinci veren tek şey var o da, Hepsi. Onlarla ilgili en ufak bir gelişme Pamir'in hayatına müthiş renkler katıyor. Artık dizi seti mi olur yoksa bir konser mi bilemem. Pamir'i getirip onlarla tanıştırmak istiyoruz" deyip basın danışmanından yardım ister.
Basın danışmanı genç kadına, Hepsi'nin müsait olduğu bir gün dizi setine Pamir'i alabileceklerini söyler ama o gün bir türlü gelmez.
Günler sonra genç kadın aradığında da basın danışmanı, "O kadar yoğunlar ki ben bile ulaşamıyorum onlara" der.
Pamir'i Hepsi'yle buluşturmak için geriye tek bir seçenek kalır; konser...
Genç kadın Pamir'i alıp, Hepsi'nin konserine gider ama "Müsait değiliz" mekanizması orada da devreye girer.
Pamir, Hepsi'yle tanışma hayaliyle gittiği Hepsi konserinden evine büyük bir hayal kırıklığıyla döner. Dönerken de, "Sakatım diye beni kabul etmediler" diye gözyaşı döker.
Arkadaşlarbu milliyet gazetesinde çıkmış bi hbr.ya şuanda o çocuk için o kadr üzgünüm ki hepsi grubundan böle bişeyi asla beklemezdim.sonuçta o çocuğun yerinde bizde olabilirdik.yani ayırıcakları bi 5 dakikası bile mi yokmuş?valla bn hiç yakıştıramadım.eminimki bu haberden sonra bütün hepsi hayranları çok üzülücek. Sad Sad Sad
grubumhepsieren
Erenci Mod
Erenci Mod
grubumhepsieren

MesajKonu: Geri: HEPSİ'DEN BEKLEMEZDİM!!!   HEPSİ'DEN BEKLEMEZDİM!!! Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 12:33 pm

evet ya bende başka bi sitede duydum çok üzüldüm
Gülcin_Betül
Administrator
Administrator
Gülcin_Betül

MesajKonu: Geri: HEPSİ'DEN BEKLEMEZDİM!!!   HEPSİ'DEN BEKLEMEZDİM!!! Icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 12:14 pm

ben agliyorum yemin ederim cok kötü birsey yani ben bunu hepsi grubundan hic beklemezdim bukadra olacaklariniiiiii affraid Shocked
https://4angels.yetkinforum.com
yoshy_askom
Administrator
Administrator
yoshy_askom

MesajKonu: Geri: HEPSİ'DEN BEKLEMEZDİM!!!   HEPSİ'DEN BEKLEMEZDİM!!! Icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 4:42 pm

Bende beklemezdim yani sonuçta o çocuk bizden farklı ve o halde konserlerine gelmiş vegörüşememiş. Crying or Very sad yazık yaa...ama belkide hepsinin haberi yoktur.
Gülcin_Betül
Administrator
Administrator
Gülcin_Betül

MesajKonu: Geri: HEPSİ'DEN BEKLEMEZDİM!!!   HEPSİ'DEN BEKLEMEZDİM!!! Icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 6:05 pm

ama yanlarina gitmis yaaaaaaaaaa Crying or Very sad sonra onlardda isim var mi ne demis ishteee
https://4angels.yetkinforum.com
yoshy_askom
Administrator
Administrator
yoshy_askom

MesajKonu: Geri: HEPSİ'DEN BEKLEMEZDİM!!!   HEPSİ'DEN BEKLEMEZDİM!!! Icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 7:28 pm

En büyük hayali Hepsi ile tanışmak olan 10 yaşındaki felçli çocuğun bir yakını tarafından Hepsi grubu ile tanıştırılması adına sarf edilen ama sonuçsuz kalan çabadan kendisinin ve de Hepsi’nin kesinlikle bilgisi olmadığını söyledi. “Bilgimiz olsa bu buluşmayı ilk fırsatta gerçekleştirirdik. Kızlar, çocuklar özellikle de özürlüler konusunda müthiş hassastır” dedi.

Grup ve menajer aradan çıkınca fatura tek başına basın danışmanları Yasemin Şefik üstlendi… O da “Ben ona çocuğu konsere getirme dedim, getirdi” diyerek faturanın bir kısmını felçli çocuğu sevindirmeye çalışan kadına kesti…

Bu olay bana, avukatınızın takip ettiği bir davanızı kaybetmesinden sonra kendinizi “Mahkûm olan ben değilim avukat” diye teselli etmek gibi geldi ama, her neyse.

Sonuç olarak taraflar en kısa sürede 10 yaşındaki felçli çocukla Hepsi’ni buluşturma konusunda anlaştı

ARKADAŞLAR BU HEPSİNİN CVBIYMIŞ YANİ HBRLERİ YOKMUŞŞ.BEN ÇOOK SEVİNDİM VALLA. Smile Smile

HEPSİ'DEN BEKLEMEZDİM!!!
1 sayfadaki 1 sayfası